Account manager

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

Feladatai: Teljes körű projekt management, kapcsolattartás az ügyfelekkel, helyszínbejárás, felmérés, munkaszervezés, lebonyolítás, adminisztráció Elvárások: B kategóriás jogosítvány; hasonló munkakörben szerzett tapasztalat; rugalmas, akár hétvégén történő munkavégzés Előny: Ha ismered a hazai rendezvénypiacot, nem ismeretlen számodra az ügynökségi lét. Amit mi tudunk nyújtani: Versenyképes, bejelentett munkabér; telefon, laptop, stb.; egy szuper jó fej, fiatalos csapat
Dekorációs cég account managert keres!
Több mint 20 éves múlttal rendelkező dekorációs cég vagyunk. Keressük Budapest II. kerületi irodánkba legújabb munkatársunkat, account manager pozícióba.

Elsősőrban vállalati- és tömeg rendezvények dekorációjának teljeskörű kivitelezésével foglalkozunk. Ügyfeleink rendezvényszervező ügynökségek, akik munkáját igyekszünk mindenben támogatni. Komplex szolgáltatást nyújtunk, egy kézben tartunk mindent. Házon belül 3D látványtervezünk, kreatív anyagokat készítünk, vagy csak mutáljuk a megkapott anyagokat. Solymári telephelyünkön működik saját nyomdánk, ahol mi magunk gyártjuk a kihelyezésre kerülő molinókat és táblákat. Az elkészült anyagokat telepítő csapatunk határidőre kihelyezi, majd a rendezvényt követően elbontja.