Event manager

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

A We Love Kreatív Kft. event manager pozícióba – azonnali kezdéssel - keresi tapasztalt és talpraesett új csapattagját, aki meglévő nagy ügyfeleink rendezvényeinek és BTL aktivitásainak szervezését önállóan, külsősként végzi a következő 3-4 hónapban, a nyári időszakban.
Fő feladatok
Rendezvények, kiállítások szervezése, helyszíni lebonyolítása
Önálló projektmenedzsment
Árajánlatok készítése
Kapcsolattartás alvállalkozókkal, szolgáltatókkal, kivitelezőkkel
Folyamatos és aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel
Amit kínálunk
Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
Stabil vállalati háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Óbuda központi részén elhelyezkedő iroda
Elvárások
Több éves tapasztalat fesztiválok, kitelepülések, céges rendezvények, termék bevezetések, promóciók szervezésében, lebonyolításában
Önállóság, kreatív megközelítés
Innovatív megoldások ismerete és használata
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban