A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
100 millióra bírságolta az Apple-t a GVH
Az Apple nem tett eleget tájékoztatási kötelezettségének a Wi-Fi-asszisztens funkció kapcsán - írja a GVH, ami jókora bírságot akasztott a tech-óriás nyakába.
