Elemzések, beszámolók, vélemények, ezt ígéri a 24.hu választási műsora, a V-nap – erről a portál a Facebook-oldalán számolt be. Április 10-én 16:00-tól élőben jelentkeznek Róna Dániellel, a 21 Kutatóközpont vezetőjével, az utolsó hét eseményeit tárgyaló Háromharmaddal Jankovics Mártonnal, Kerner Zsolttal és Nagy Józseffel, valamint a választás előtt utoljára elemzi az esélyeket Török Gábor, a Törökülés bárki számára hozzáférhető különkiadásában.
A választások napján, azaz áprlisi 12-én 18:30-tól indítják maratoni élő műsorukat, aminek házigazdája Bánszegi Rebeka lesz. Török Gábor ezen a napon is feltűnik a portálon: elemzéseit megtörve foglalkoznak majd a 2026-os választás két kulcsmomentumával: a fiatalok politikai szerepvállalásával és a baloldali pártok visszaszorulásával. 19 óra után vendégük lesz három fiatal tartalomgyártó: a Sztárboxból is ismert fitneszedző, Bernáth Odett, a NER-kritikus, néma videóival ismertté vált, civilben ápolóként dolgozó Macsa, valamint a 2017-es X-faktorban feltűnt, egy ideig a Megafonnal is együttműködő politikai influenszer, a kormánypárti kommunikációt kritikusan szemlélő Tóth Bettina. 20 óra után érkezik a studióba Jámbor András országgyűlési képviselő, a rendszerkritikus, Szikra Mozgalom egyik alapítója és Lendvai Ildikó, az MSZP korábbi elnöke. Mindeközben óránként hírösszefoglalót láthatnak majd a nézők és riportereik saját anyagokkal jelentkeznek majd külső helyszínekről.
A választások után sem ér véget a műsor: április 13-án 8.00 és 10.00 között jelentkezik a Háromharmad Kerner Zsolttal, Nagy Gergely Miklóssal és Nagy Józseffel, majd a Törökülés Török Gáborral, Bita Dániellel és Pető Péterrel. 17.00 óra után pedig Hann Endrével, a Medián vezetőjével beszélget Bánszegi Rebeka a választások előtti közvélemény-kutatásokról, aki aztán Bita Dániellel és Pető Péterrel ül össze egy eseményzáró Háromharmadra.
Kiemelt kép: Facebook/24ponthu

