Becsült olvasási idő: 0 perc
A Grey társügyvezetője hazamegy

Megbízatása leteltével Kai Loehde, a Grey/G2 társ-ügyvezetője visszatér Németországba. Otthoni ügynökségéhez, az Argonauten G2-hoz csatlakozik újra.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!