Először tette közzé idei szerződéseinek listáját a Rogán Antal vezette Miniszterelnöki Kabinetiroda - írta meg a Telex. A portál szerint a szerződéseket a megkötés után 60 napot követően kellene nyilvánosságra hozni, de a Kabinetiroda eddig nem tette ezt meg – most is csak azután léptek, hogy a K-Monitor közérdekű adatigénylést nyújtott be.
A közpénzek átlátható felhasználásáért és a korrupció visszaszorításáért küzdő szervezet szerint a listából az derül ki, hogy
a választások előtt összesen 19,6 milliárdot költöttek „kék” és népszavazási hirdetésekre, amit megfejel a legújabb „bombás kampány” 7,8 milliárdja.
Ez összesen 27,4 milliárd forintnyi közpénz, ami a kormányt propagálta.

