Szerényi Tamás
Becsült olvasási idő: 1 perc
A Kúria is elmarasztalta a híradósokkal kampányoló TV2-t

A Kúria szerint is ki kell fizetnie a TV2-nek az NVB által kiszabott bírságot, mivel a csatorna megsértette a médiatörvényt.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!