A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 3 perc
A lányok is csak olyanok, mint a fiúk
Bár fiatalabb korban a lányok alapvetően másként szervezik társkapcsolataikat, mint a fiúk, egy idő múlva a különbségek kiegyenlítődnek. Kamaszkorban már mindkét nembeliek a nagyobb társaságokban érzik jól magukat, melyet fiúk és lányok vegyesen alkotnak.
