--- Ágnes
Becsült olvasási idő: 3 perc
A lányok is csak olyanok, mint a fiúk

Bár fiatalabb korban a lányok alapvetően másként szervezik társkapcsolataikat, mint a fiúk, egy idő múlva a különbségek kiegyenlítődnek. Kamaszkorban már mindkét nembeliek a nagyobb társaságokban érzik jól magukat, melyet fiúk és lányok vegyesen alkotnak.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!