Bod Tamás az elismerés alapjául szolgáló interjú alanyával, "Ádámmal" közösen vehette át a díjat egy szerdai online konferencián.
"Ádámot" kiskamasz korában zaklatta az edzője, aki a korábbi években bizalmi viszonyt épített ki vele. Amikor "Ádám" értesült arról, hogy zaklatójával szemben rendőrségi vizsgálat indult, felkereste lapunkat, hogy elmondhassa, mi történt vele. Ezzel is segíteni akart másokon, s a kibeszélés számára az önterápia része volt - írják.
A díjazott beszélgetés ezen a linken olvasható.
