T.O.

Rovat:

Média
Becsült olvasási idő: 0 perc
A Magyar Narancs munkatársa, Bod Tamás kapta az Antistigma-díjat
Az Ébredések Alapítvány díját idén olyan interjúért ítélték oda, amelyben egy férfi beszél, akit kamaszkorában az edzője zaklatott.

Bod Tamás az elismerés alapjául szolgáló interjú alanyával, "Ádámmal" közösen vehette át a díjat egy szerdai online konferencián.

"Ádámot" kiskamasz korában zaklatta az edzője, aki a korábbi években bizalmi viszonyt épített ki vele. Amikor "Ádám" értesült arról, hogy zaklatójával szemben rendőrségi vizsgálat indult, felkereste lapunkat, hogy elmondhassa, mi történt vele. Ezzel is segíteni akart másokon, s a kibeszélés számára az önterápia része volt - írják.

A díjazott beszélgetés ezen a linken olvasható.