Száztízmillió forintos tőkebefektetést kapott a hókatasztrófa példás tudósításáról elhíresült Oxygen Media Group győri székhelyű regionális médiavállalat a száz százalékban állami tulajdonú Széchenyi Tőkebefektetési Alaptól (SZTA). Az SZTA a 110 millió forintot részletekben fizeti be, amelyért cserébe kisebbségi tulajdonrészt szerez a médiacsoportban. Az Oxygen Media ebből 41 millió forintot terjeszkedésre, álláshely-teremtésre, műsorgyártásra fordít majd.
A regionális hírügynökségként induló Oxygen Media 2008-tól van jelen a magyar médiapiacon, jelenleg négy megyére kiterjedő médiahálózat tulajdonosa. A médiacsoport portfoliójába tartozik a hókatasztrófáról tudósító Ozone FM rádióhálózat, a Lajta Rádió és a Győr3 rádió, valamint az O2hir.hu, az O3.hu online portálok, és az O2 TV csatorna is. Emellett az Oxygen Media Group már jelenleg is számos televízió - RTL Klub, Tv2, Echo Tv, Duna, Digi Tv, Sport Tv - egyik legjelentősebb regionális beszállítója.
