Csuday Gábor
Becsült olvasási idő: 3 perc
„Amit lehet, azt ellopja a magyar”

Legkorábban két év múlva lehet aktuális az a kérdés, hogy pénzt kérjenek online tartalmakért a szolgáltatók. A magyar piacon ráadásul bizalmatlanok a szereplők egymással szemben, ezért valószerűtlen, hogy összefogjanak egy közös cél érdekében – hangzott el a Media Hungary második napján egy kerekasztal-beszélgetésen.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!