Homor Márta
Becsült olvasási idő: 5 perc
Amitől nem kell azonnal pánikba esni

Az első hetek otthon a babával mindig különösen izgalmasak. Ebben az időszakban nagyon sok mindent kell megtanulni, megismerni, felismerni. Sokat aggódunk, bizonytalankodunk, sírunk és nevetünk. Aztán kezdjük látni, hogy végül is hízik a babánk, meg hát tisztába is tudjuk tenni, sőt már a fürdéskor sem sír. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!