2024-ben a díjazott Megyer Örs, az Önszabályozó Reklám Testület (ÖRT) tiszteletbeli elnöke, a Magyar Reklámszövetség (MRSZ) örökös tagja, az Effie Magyarország és az MRSZ felügyelő bizottsági tagja, valamint a meghatározó iparági szövetségek által életre hívott Green Pledge kezdeményezés társ-zsűrielnöke lett. Az elismerést szeptember 19-én a Marketing Summit ünnepélyes Díjátadó Estjén vehette át a MÜPA-ban.

Megyer Örs 1971-ben kezdett dolgozni a Magyar Hirdetőnél, ahol később a vezérigazgató helyettesi posztot is betöltötte. Ezt követően megalapította a DDB budapesti irodáját, amit tíz éven át vezetett. Itt született meg minden idők egyik leghíresebb magyar reklámja, „Kovács úr 26 év elteltével megvette élete második autóját” legendás headline-nal. A DDB mellett nevéhez fűződik az OMD médiaügynökség budapesti irodájának megalapítása is, valamint fontos szerepet töltött be az Effie reklámhatékonysági verseny Magyarországra hozatalában is. A 2000-es évektől tanácsadóként dolgozott saját cégeiben, és alapító tagja volt az Önszabályozó Reklámtestületnek, melyet 21 éven át elnökölt. E tisztségében részt vett a Reklámtörvény, a Médiatörvény és a Reklámetikai Kódex kidolgozásában, a GVH-val, az NMHH-val és a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséggel való tartalmi együttműködés kialakításában. Nagy szerepe volt abban, hogy a megújult Magyar Reklámetikai Kódexet 22 szakmai szervezet is aláírta.
Az eddigi életműdíjasok Tomcsányi Pál (2015), Hoffmann Istvánné (2016), Molnár Dezső (2017), Kandikó József (2018), Tonk Emil – posztumusz (2021), Fazekas Ildikó (2022), valamint Törőcsik Mária (2023) voltak.
