A Green Pledge kezdeményezés két évvel ezelőtt azért indult, hogy a hazai marketing- és reklámipar szereplői saját működésük és a marketingkommunikációs gyakorlatok készítése során még nagyobb figyelmet fordítson a környezetvédelemre, a környezet megfelelő ábrázolására, illetve a greenwashing elkerülésére.
Az ezt igazoló védjegyet idén is azok a szervezetek és vállalatok érdemelték ki, akik fotókat és adatokat is tartalmazó esettanulmányokkal mutatták be a 20 tagú szakmai grémium számára a témában elért eredményeiket.
A reklámszakma környezettudatosságát hangsúlyozó kezdeményezés idei díjazottjai: az Alfa Vienna, az Artificial Group, a Henkel, a K&H, a Kia, a Mastercard, a Mediator, a Neo Interactive, a reNEW Technologies, a SPAR, az Uniomedia, a Well PR és a Yettel. A díjazott cégek képviselői szeptember 19-én a MÜPA-ban rendezett Marketing Summiton vehették át az elismeréseket.

További képek itt érhetőek el, a Business & Comm Stage-ra kattintva

