Becsült olvasási idő: 3 perc
Az NMHH nem hosszabbít

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) tegnap bejelentette, hogy nem hosszabbítja meg automatikusan a mobilszolgáltatók frekvenciahasználati jogosultságát. A Telenor szerint a hosszabbítás lenne az optimális megoldás, a Vodafone pedig rosszul járhat.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!