A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 3 perc
Az NMHH nem hosszabbít
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) tegnap bejelentette, hogy nem hosszabbítja meg automatikusan a mobilszolgáltatók frekvenciahasználati jogosultságát. A Telenor szerint a hosszabbítás lenne az optimális megoldás, a Vodafone pedig rosszul járhat.
