Becsült olvasási idő: 1 perc
Beperelték a Virgin Media igazgatóit

A Virgin Media egyik részvényese, Jeff Grimsley beperelte a cég igazgatótanácsának tagjait, mert szerinte tisztességtelen körülmények és ár mellett adták el a médiacéget a Libert Global amerikai kábelszolgáltatónak.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!