Országszerte közel 300 oktatási intézményben volt bombariadó csütörtök délelőtt. A hírre két szervezet is megmozdult, a Heti Betevő arra hívja fel a kiürített iskolák figyelmét, hogy a megmaradt ebédet felajánlhatják a rászorulóknak.
A Kék Vonal Gyermekkrízis Alapítvány pedig a fenyegetést kapott iskolák tanulóinak hívását várja, ha úgy érzik, hogy félnek a kialakult helyzetben.

