Becsült olvasási idő: 0 perc
Hányszor mondtam, ne rágd a körmöd!

Miért is olyan jó körmöt rágni? Miért csökkenti a feszültséget, ha a körmünket vagy éppen a hajunkat rágcsáljuk? A pszichológus szerint a magyarázatért egészen a szoptatásig, a száj körüli örömökig kell visszamennünk.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!