
A BBDO előtt Hevesi László hét évet töltött el a DDB-nél, azt megelőzően dolgozott a Saatchi & Saatchinál, a JWT-nél és a TBWA-nál.
A Grey/G2-nál elődje a poszton Polgár Zsolt volt, aki elhagyja az ügynökséget, a sajtóközlemény szerint azért, hogy a "jövőbeni szakmai elképzeléseinek megvalósítására koncentrálhasson". A távozó szakember tavaly júliustól dolgozott az ügynökségnél. Korábban a Createamnél, a Sylvánál és a Y&R csoport cégeinél töltött be kreatívigazgatói pozíciót, ezt megelőzően pedig a BBDO-nál és a DMB&B-nél dolgozott vezető szövegíróként.
A Grey/G2-nál legutóbb tavaly szeptemberben történt jelentős változás, amikor társ-ügyvezetőnek nevezték ki Kai Löhdét.
