Becsült olvasási idő: 1 perc
Hevesi László ismét kreatívigazgató

Márciustól a Grey/G2 kreatívigazgatójaként folytatja pályafutását Hevesi László. A szakember korábban a BBDO-nál dolgozott.

Újabb nemzetközi reklámügynökségnél folytatja pályafutását Hevesi László, aki legutóbb a BBDO-nál dolgozott, annak a DDB-be történő beolvasztásáig. A szakember március elejétől a Grey/G2 csapatában irányítja a kreatívmunkát.

A BBDO előtt Hevesi László hét évet töltött el a DDB-nél, azt megelőzően dolgozott a Saatchi & Saatchinál, a JWT-nél és a TBWA-nál.

A Grey/G2-nál elődje a poszton Polgár Zsolt volt, aki elhagyja az ügynökséget, a sajtóközlemény szerint azért, hogy a "jövőbeni szakmai elképzeléseinek megvalósítására koncentrálhasson". A távozó szakember tavaly júliustól dolgozott az ügynökségnél. Korábban a Createamnél, a Sylvánál és a Y&R csoport cégeinél töltött be kreatívigazgatói pozíciót, ezt megelőzően pedig a BBDO-nál és a DMB&B-nél dolgozott vezető szövegíróként.

A Grey/G2-nál legutóbb tavaly szeptemberben történt jelentős változás, amikor társ-ügyvezetőnek nevezték ki Kai Löhdét.