Becsült olvasási idő: 2 perc
Húszéves szülinapját ünnepelte a DIMSZ

Megünnepelte megalapításának 20 éves évfordulóját a Direkt és Interaktív Marketing Szövetség (DIMSZ). Hivatal Péter és Vámos-Hegyi Attila, a Szövetség korábbi elnökei összegezték az elmúlt időszak eredményeit, összefoglalták, hogy milyen kihívásokkal szembesült a kilencvenes évek dm-szektora, valamint, hogy a kezdetben húsz taggal alapított egyesület az évek során hogy alakult át az adatalapú marketing szakmai szövetségévé, mára hét tagozat működésével és közel 60 tagvállalattal.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!