Becsült olvasási idő: 2 perc
Indul a cipő- és papucsverseny

Egyedi cipőd vagy papucsod van? Vagy csak egy teljesen átlagos cucc van a lábadon, de nagyon büszke vagy rá. Fényképezd le, és küldd el!

Ha úgy érzed, hogy neked van a legegyedibb sportcipőd, legmagasabb sarkú szandálod, vagy a legvagányabb strandpapucsod, vagy csak egyszerűen szereted azt ami a lábadon van, küldd el nekünk a fotóját augusztus 16-án délig a [email protected] címre "cipő" tárggyal.

A győztest az olvasók fogják kiválasztani, egyszerű szavazással. A győztes cipő tualjdonosa pedig kap természetesen egy Kreatív magazin előfizetést egy évre és egy meglepetés-ajándékot is, aminek természetesen lesz köze a cipőkhöz.

Első körben egy korábban közzétett, szakmai sneaker-felhívásunkra érkezett cipőket mutatunk be.

1. 

Püspök Tamás

A szavazás lezárult!

 2.

"Pár éve rendeltem Nike ID-ról. Saját magam komponáltam, szorgos kis kezek pedig elkészítették pont úgy, ahogy kértem. Ügynökségi oldalon hordtam is rendszeresen. Mostanában ügyfél oldalon már csak nagyon laza pénteken, és hétvégén lát embereket. A feliratot volt aki olasz tervezőnek hitte, pedig összeolvasva csak a nickem."
Andóczi Rita

A szavazás lezárult!

3. 

"Én ebben a Converse-ben rohangászom az irodában. Idei szerzemény, szerelem első látásra!"

 

 4.

"Vidéken tárolom a Nike és Air Jordan gyűjteményemet, és egyelőre ennyi van blogba szedve."

Magyar Gabriella

 

Magyar Gabriella

A szavazás lezárult!

 

5. 

Bohus Péter

A szavazás lezárult!

 

6. 

"Mivel túl sok cipőm van, most azt választottam, amit éppen várok a postától. ASOS Domino Trainers, fillérekbe került és pont ennyire vágytam, lakk és igazi hasítottbőr fekete trainer, fehér talppal, logók nélkül."

Nagyillés Amália

A szavazás lezárult!

 

7. 

Kovács Ildikó

A szavazás lezárult!