Játszd újra! címmel indított kampányt a T-Home a HD Group és az Avantgarde szervezésében, amihez egy nyílt pályázat is kapcsolódik. A pályázat lényege újraforgatni híres filmjeleneteket, majd feltenni a Youtube-ra, amiket aztán a Kálid Artúr és Kálloy Molnár Péter színészekből álló zsűri bírál el. A műveket április 22-ig kell elküldeni, a nyertes házimozi-rendszert kap.
A filmes pályázaton kívül plakátversenyt is hirdetett a T-Home, itt egy híres filmjelenet alapján készült fényképpel lehet nevezni az alábbi honlapon, vagy a T-Home Facebook-oldalán.
A kampányhoz készült szpot alább tekinthető meg.
