T.O.

Rovat:

Média
Becsült olvasási idő: 1 perc
Kiderült, ki nyerte idén a csokinyulak versenyét
Több mint kétezer online említést vizsgált meg a SentiOne, hogy megtalálja a magyarok legkedveltebb húsvéti édességét.

Az online tartalmak érzelmi töltetét is vizsgáló mutató alapján idén a Milka nyulak nyerték meg a húsvéti versenyt. Második helyen a Lindt csokifigurái állnak, a harmadik legnépszerűbb brand pedig a Boci lett.

Mint kiderült, a Milkáról 84 százalékban inkább a nők beszélgetnek online, népszerűségét, csakúgy, mint a Boci csokoládé elérését, egy nyereményjáték poszt is támogatta.

A hetekben kirobbant Ferrero visszahívási botrány miatt a Kinder termékekről beszéltek a legtöbbet a magyar internetezők, míg az előző évben a márkáról szóló említések csupán 8%-a volt negatív, ez a szám az idei évre 17%-ra nőtt. Ezzel idén a legkevésbé kedvelt brand a Kinder lett, az említések 60 százaléka a férfi internetezőktől jött.

Fotó: Adobe Stock