Becsült olvasási idő: 0 perc
Konfettiágyút robbantott a Heineken

Bulit szervezett a Heineken szombaton, az apropót az adta, hogy Budapest és a holland sörmárka is idén 140 éves. Még a konfettiágyút is bevetették.

Idén 140 éves Budapest – ennek alkalmából a szintén 140 éves Heineken egy exkluzív bulit rendezett szombaton. A partizók éjfél után, november 17-én, éppen születése napján köszöntötték a fővárost.

A buli a BP Clothing társszervezésében valósult meg a HelloBaby Bárban, ahová a Gozsdu udvarból átköltöztették a Heineken Limited Edition dobozokból kirakott „Budapest140” feliratot mintázó installációt. Az eseményre egy pólókollekciót is kiadtak, amelyen a Heineken és a főváros jellegzetességeit örökítik meg.  

További képekért kattintson!