Becsült olvasási idő: 2 perc
Már a hétévesek is az interneten lógnak

Az Európai Bizottság napokban publikált tanulmánya arra derített fényt, hogy a gyermekek átlagosan hétéves korukban kezdenek internetet használni, de csak a 9–12 éves korosztály egyharmada véli úgy, hogy elegendő, „a gyerekek számára jó dolog” van a világhálón.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!