A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
Még több hatalmat kapott az NMHH
Az NMHH-hoz kerül a frekvencia- és spektrumgazdálkodással kapcsolatos stratégiaalkotás egy csütörtökön elfogadott törvénymódosítás alapján, miután a Nemzeti Fejlesztési Minisztériumon belül történt személyi változások után nem maradt az hírközlésért és audiovizuális médiáért felelős ember. A Kreatív Online által megkérdezett jogászok szerint a módosítás egy folyamat végét jelenti, amelynek lényegi következménye, hogy az NMHH egy politikai felelősség nélküli minisztériummá vált a közigazgatásban.
