hero
po

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 1 perc
Megalakult a VML Hungary új vezetése

A hazai Wunderman Thompson és VMLY&R egyesüléséből idén januárban megalakult VML Hungary vezetésében mindkét korábbi ügynökség szakemberei képviseltetik magukat. 

A két ügynökség egyesülésével egy olyan kreatív és innovációs központ jött létre Magyarországon, amely a klasszikus márkaépítési módszereket a konverzióra összpontosító digitális marketinggel, valamint tartalmi és reputációépítési best practice-ekkel ötvözi. Az összeolvadási folyamat végéhez közeledve kialakult az új, végleges menedzsment-struktúra.

Az ügynökséget Balog Tamás vezérigazgató (CEO) – korábban a Wunderman Thompson vezérigazgató-helyettese – vezeti, aki a teljes magyarországi portfóliórért, a stratégiai fejlesztésekért és a növekedési potenciál kiaknázásáért lesz felelős. Huszár Roland, aki a VMLY&R CFO-ja, interim ügyvezető igazgatója volt, operatív igazgatói (COO) pozícióban folytatja tovább. Ő irányítja az összeolvadással kialakult integrált cég működését stratégiai és napi operációs szinten is. 

Töllősi Ildikó marketingkommunikációs igazgató a Brand Experience – korábbi kreatív ügynökségi területeket lefedő – csapat munkájáért felel. Schmíz Péter technológiai igazgató (CTO) feladata az ügyfelek digitális átalakulásának elősegítése és felgyorsítása, a technológiai és e-commerce tevékenység irányítása. A kreatív teljesítményért Javier Argüelles kreatív igazgató (CD) felel, az alkotófolyamatok összehangolásán keresztül támogatva a kreatív kiválóság kiteljesedését az ötlettől a megvalósításig. 

A VMLY&R ügynökségtől érkezett korábbi vezető kreatívigazgató, Galácz Karolina a VML regionális kreatív menedzsmenttel dolgozik tovább. 

Kiemelt képek: Facebook / vmlbudapest