A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 6 perc
Nehéz Nagy Bálint szobájában ülni
A magyarországi Telekom pozícionálását és az egyes részlegek közötti kommunikáció intenzívebbé tételét tartja legfontosabb feladatának Rózsa Iván, aki másfél hónapja korábbi tanára, és a Magyar Telekom egykori kommunikációs vezetője, Nagy Bálint szobájában ül, vállalati kommunikációs igazgatóként. Interjú az első benyomásokról és a következő évről.
