Szabó Zoltán
Becsült olvasási idő: 11 perc
Nem lebegtetik tovább

A Tv2 januártól visszaáll a fixáras reklámértékesítési rendszerre, ezzel mintegy elismerve, hogy a 2007-ben bevezetett Dinamikus Szezon Index nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, illetve nem képes alkalmazkodni a változó médiapiaci viszonyokhoz. Az RTL Klubnál használt lebegőáras SAP rendszer viszont köszöni, jól van, és a csatorna továbbra is ragaszkodik a kereslet és a nézettség függvényében változó árképzéshez. Jövőre így az RTL Klub lesz az egyetlen csatorna, amely publikálja majd átlagárait és teljes reklámbevételét is.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!