Becsült olvasási idő: 0 perc
Nem lesz élő Sebestyén Balázsék műsora

A Bors értesülései szerint két adás után az RTL Klub megszünteti Sebestyén Balázs és Vadon János műsora, a Vundersőn és Zuperszexi élő adását, és teljes egészében felvételről fogják azt sugározni.

Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója a Borsnak elmondta, alapos megfontolások után kezdték el élőben sugározni a műsort, de miután úgy látták, hogy semmilyen pluszt nem ad hozzá, visszatértek a megszokott rendszerhez, de továbbra is nyitva hagyják annak a lehetőségét, hogy egyes részletek - ha a helyzet úgy kívánja - élőben fussanak.

A Bors kérdésére válaszolva Kolosi elmondta: "A változásnak nincs köze az első két adást ért kritikákhoz, ez csupán televíziós szakmai kérdés", és tagadta azokat a feltételezéseket, miszerint a szerkesztőknek így módjuk van olyan részeket kivágni a műsorból, amelyek sérthetik a csatorna érdekeit - írja A Bors.