Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója a Borsnak elmondta, alapos megfontolások után kezdték el élőben sugározni a műsort, de miután úgy látták, hogy semmilyen pluszt nem ad hozzá, visszatértek a megszokott rendszerhez, de továbbra is nyitva hagyják annak a lehetőségét, hogy egyes részletek - ha a helyzet úgy kívánja - élőben fussanak.
A Bors kérdésére válaszolva Kolosi elmondta: "A változásnak nincs köze az első két adást ért kritikákhoz, ez csupán televíziós szakmai kérdés", és tagadta azokat a feltételezéseket, miszerint a szerkesztőknek így módjuk van olyan részeket kivágni a műsorból, amelyek sérthetik a csatorna érdekeit - írja A Bors.
