Becsült olvasási idő: 1 perc
Nem szűnik meg a Heti Hetes

A Heti Hetes ősztől az RTL2-n folytatódhat. A műsor ötszázadik adásában Jáksó László jelentette be, hogy mégsem szűnnek meg.

Bár télen három hónapos pihenőre küldte őket az RTL Klub, majd a tavaszi időszakban újrainduló műsor producere, Ónody György, azt mondta nem lesz folytatás, most mégis úgy tűnik, hogy ősszel az RTL2-n kap lehetőséget a Heti hetes. Jáksó László az ötszázadik adás felvételén nyilatkozta, hogy nem szűnnek meg. A Blikk szerint Kolosi Péter, a csatorna programigazgatója műsorfelvétel előtt hívta félre a stábot, hogy közölje, az induló testvércsatornán folytathatják - írja az Index.

A Frizbivel versenyző műsor a múlt héten ugyan lényegesen jobb nézettséget produkált a teljes lakosság és a 18-49 évesek körében is, de az Index elemzése szerint hét őszi adásból ötször a Frizbi volt népszerűbb. A Heti Hetes általános kritikája, hogy a stáb és a formátum elfáradt. A bulvárlapok pedig azt állítják, hogy adásonként már csak 150 ezer forintot kapnak Jáksóék.

Mindenesetre a hírt a stábtagok örömmel fogadták: „örülök persze, de az október még messze van, a 2-es csatorna pedig még nem létezik" – nyilatkozta a lapnak egyikük.