Becsült olvasási idő: 1 perc
Osztrák újságírók a médiatörvényről

Az Osztrák Újságíró Klub pódiumbeszélgetést rendezett a magyar médiatörvényről és sajtószabadságról. A vitaesten megoszlottak a vélemények a magyarországi helyzetről.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!