A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Osztrák újságírók a médiatörvényről
Az Osztrák Újságíró Klub pódiumbeszélgetést rendezett a magyar médiatörvényről és sajtószabadságról. A vitaesten megoszlottak a vélemények a magyarországi helyzetről.
