Becsült olvasási idő: 0 perc
Régiós kinevezés a Sony Ericssonnál

Gerhard Sturmot nevezték ki a Sony Ericcson közép-európai régióért felelős új alelnökének. Ő korábban a cég spanyolországi és portugáliai ügyvezető igazgatója volt.

A Sony Ericsson bejelentette, hogy a vállalat közép-európai régióért felelős új alelnöke Gerhard Sturm lesz. A düsseldorfi székhelyű szervezeti egységhez tizenkilenc ország tartozik, köztük Magyarország is.

Gerhard Sturm 2006-ban csatlakozott a Sony Ericssonhoz, első feladatai közé a spanyol és portugál piacok marketingtevékenysége, majd az értékesítés irányítása tartozott. Legutóbbi pozíciójában a két ország irodáinak ügyvezető igazgatójaként dolgozott. A szakamber a Sony Ericcson előtt a L’Oréalnál, majd a szintén L’Oréal portfólióhoz tartozó Giorgio Armaninál tevékenykedett.