Becsült olvasási idő: 1 perc
Skót médiát ekéző reklámot tiltottak be

A glasgow-i metróban futott a Wings Over Scotland (WOS) weboldal hirdetése, amely a skót médiumokat támadta azért, mert egyik sem támogatja a skót függetlenség ügyét - írja a Guardian.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!