Szerényi Tamás
Becsült olvasási idő: 1 perc
100 millióra bírságolta az Apple-t a GVH

Az Apple nem tett eleget tájékoztatási kötelezettségének a Wi-Fi-asszisztens funkció kapcsán - írja a GVH, ami jókora bírságot akasztott a tech-óriás nyakába.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!