A Szent Margit Kórház jutalmazza a sportoló, az egészségükért tenni kész kerületi lakosokat. Az egyéni futóversenyek győzteseit egy-egy menedzserszűréssel ajándékozzuk meg.
Csatlakozzanak minél többen a programhoz, vigyék magukkal gyerekeiket, szüleiket, és ezzel is tegyenek néhány fontos lépést egészségükért!

