Lezárult az EDME tisztújítási folyamata: az egyesület elnöksége és felügyelőbizottsága is 2026. június 28-ig szerzett mandátumot. Az elnöki pozíciót – immár harmadik ciklusában – Sopov István tölti be.
Az elnökség tagjai:
● Ablonczy Ákos (Infinety)
● Forgách Géza (GroupM)
● Földi Kata (Indamedia)
● Laczkó Endre (atmedia)
● Pónácz Zoltán (Mediaworks)
● Sopov István (Adaptive Media)
● Szabó Edina (Omnicom Media Group)
● Szeder Péter (Reprise Digital)
● Vági Róbert (Centrál Média)
● Vándor Attila (M-RTL)
A felügyelőbizottság tagjai:
● Guttengéber Csaba (atmedia)
● Pajor Attila (GroupM)
● Hargitai Ádám (Mediaworks)
Az egyesületnél friss hír, hogy média tagozatot hozott létre, így a médiatulajdonosok külön fórumon vitathatják meg az aktualitásokat és a történéseket. A tagozat alapító tagja a Central Médiacsoport Zrt., az Indamedia Sales Kft., a Mediaworks Hungary Zrt., a M-RTL Zrt., a Ringier Magyarország Kft. és a Van Másik Zrt.
