Becsült olvasási idő: 2 perc
Tüntetést terveznek a közmédiások

Szerdán délután négy órára hirdették meg a közmédiás szakszervezetek a Facebookon a csoportos létszámleépítés miatti tiltakozó akció kezdetét, csak kérdéses, hogy ki fog rá elmenni -írja az Index.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!