Hevesi Nóra Tescóhóz való távozása után január 15-től új kommunikációs igazgatót nevezett ki a Budapesti Fesztiválzenekar Narancsik Ágota személyében.
A szakember korábban a Kogart kommunikációjáért felelt az Alapítvány megalapítása óta, de részt vett egy sor más kulturális és gazdasági projekt kommunikációjának vezetésében is.
Előtte éveken át dolgozott a Magyar Rádió, a Magyar Televízió, a Radiocafé szerkesztő-műsorvezetőjeként. Tanulmányait az ELTE Bölcsészettudományi karán, New York-ban illetve a Cambridge-i egyetemen végezte.
