Becsült olvasási idő: 1 perc
Unaloműzőnek használják az okostelefont

Az okostelefonnal rendelkezők közel húsz százaléka mondja, hogy halálra unná magát mobilkészüléke nélkül, míg a nyomógombos telefon híveinek csak hat százaléka ért egyet azzal, hogy az telefon unaloműzésre (is) szolgál - derül ki egy most publikált Ipsos-felmérésből.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!