véradás,
Vöröskereszt,
Országos Vérellátó Szolgálat,
Szent Margit Kórház,
véradók,
margit betegeknek
Rovat:
A szervezők mintegy öt órán keresztül várták a másokon segíteni kívánó embereket 2015. augusztus 4-én délután. Összesen 51 fő jelent meg, ebből 27 volt kórházi dolgozó.
A Kórházban 2009 óta szerveznek évente kétszer véradást.