Becsült olvasási idő: 0 perc
Véradás a Szent Margit Kórházban

 

A szervezők mintegy öt órán keresztül várták a másokon segíteni kívánó embereket 2015. augusztus 4-én délután. Összesen 51 fő jelent meg, ebből 27 volt kórházi dolgozó.

A Kórházban 2009 óta szerveznek évente kétszer véradást.