Szerényi Tamás
Becsült olvasási idő: 3 perc
Volt, aki „unfriendelte” az anyák napi Telekom-reklám miatt Budavári Balázst

De akadt olyan ismerőse is, aki sírt rajta – meséli az ex-DDB-s Budavári Balázs, aki jelenleg a reklámos szabadúszás és a filmművészeti egyetem kereszttüzében éli életét.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!