Szabad-e felszólítani a gyerekeket?

Szabad-e felszólítani a gyerekeket?

A Gazdasági Versenyhivatal egy korábbi döntése olyan gyakorlatot teremthet, amely fenyegetheti a gyerekeknek szóló reklámok egy típusát. Az Önszabályozó Reklám Testület szerint a GVH rossz törvényértelmezése miatt az ítélet rossz precedenst szülhet, ám a gyerekeknek reklámozó cégek egyelőre nem érzik a hatását.

Jó évet zárt a Fidesz-közeli médiabirodalom

Jó évet zárt a Fidesz-közeli médiabirodalom

25,7 milliárdos forgalom mellett 3,75 milliárd forintos nyereséggel zártak a Fidesz-közelinek mondott médiavállalkozások 2011-ben.