Nyílt levél Tóta W. Árpádnak

Nyílt levél Tóta W. Árpádnak

Tisztelt Tóta Úr! Van ebben a Kikapcs [Kreatív, 2008. február] című írásában valami önigazoló evidencia, hiszen miért is ne legyen az internet túlreprezentálva egy jórészt a neten megnyilvánuló publicista médiafogyasztásában, és miért ne meneküljön a kereskedelmi tévétől, amely...