A netezőket nem zavarják a reklámok?
Egy közelmúltban megjelent amerikai felmérés szerint az online médiafogyasztókat sokkal kevésbé zavarják a reklámok, mint azokat, akik a tévében nézik a sorozatokat vagy filmeket. Ez azért tűnik furcsának, mert az online tartalmakat böngészők sokkal több reklámot kénytelenek elviselni, mint offline médiafogyasztó társaik, mégis jóval toleránsabbak - írja az Index.
