Aláírásgyűjtés a Szent Margit Kórház fejlesztéséért

Aláírásgyűjtés a Szent Margit Kórház fejlesztéséért

A Szent Margit Kórház támogatja azt a civil kezdeményezést, amelyet az Óbuda Baráti Kör Egyesület indított el, s amelynek célja, hogy a kormányzat döntéshozóinak figyelmét az intézmény fejlesztésének szükségességére irányítsa. Az Egyesület kezdeményezése mellé állt Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata, valamint Tarlós István, Budapest főpolgármestere, több agglomerációs település polgármestere, közismert személyiség és művész.

Átadták az új endoszkópos műtőt

Átadták az új endoszkópos műtőt

Sikeresnek bizonyult a Szent Margit Kórház műtőfejlesztési kampányának első szakasza. Ennek köszönhetően a műtött betegek lábadozása, gyógyulása lerövidülhet, hamarabb térhetnek vissza szeretteik körébe, illetve állhatnak ismét munkába. 

A Szent Margit Kórház jövője

A Szent Margit Kórház jövője

A Szent Margit Kórház jövőjével is foglalkozik a most induló Lokál hetilap, első, a III. kerületieknek szóló száma. A cikkben Bús Balázs, Óbuda-Békásmegyer polgármestere és dr. Badacsonyi Szabolcs a Szent Margit Kórház főigazgatója fejti ki álláspontját, a Budát esetlegesen érintő kórházfejlesztésekről és a Margit Kórház jövőjéről.