Miért ne lehetne megölni egy csecsemőt is?
A „Születés utáni abortusz: miért muszáj az újszülöttnek életben maradnia?” című cikk szerzői nem kevesebbet állítanak, mint hogy az abortusz logikájából akár az is levezethető lenne, hogy a szülőknek meg lehetne adni a jogot, hogy legálisan véget vessenek újszülöttjük életének.
