Mindent vitt tavaly a Fidesz-közeli média
Fidesz-közeli médiacégek és a közmédia csatornái részesültek legnagyobb részben a kormány tavalyi, 600 millió forint értékű kampányának költéseiből - derül ki abból a jelentésből, amit a 444.hu kért a Miniszterelnöki Kabinetirodától. A "működő reformok" hirdetései csak Simicska médiabirodalmában nem működtek.
Sokat formáltak rajtunk politikai ellenfeleink
Nyitrai Zsolt, a Fidesz Társadalmi Kapcsolatokért felelős Igazgatóságának vezetője arról beszélt lapunknak, hogy hogyan jött létre a public affairs osztály a párton belül, mi a feladata, hogyan működnek együtt a kampánystábbal. Ezen kívül kérdeztük saját személyes ambíciójáról, a Fidesz és az ellenzék kommunikációjáról, továbbá a párt körüli médiabirodalomról.
