Fejlesztői pályázat a Telenortól
Amatőrök és profik egyaránt részt vehetnek a Telenor Firefox Mobile applikációfejlesztő pályázatán. A határidő július 23-a.
Így böngésztünk a régióban
A Mozilla Firefox, a Nokia és a Symbian a 2011-es év második félévének legnagyobb vesztesei a Gemius által vizsgált 17 piacon, míg az Apple, a Google és Android megerősítette a regionális pozícióját ebben az időszakban – többek között ezeket a következtetéseket is levonhatjuk a Gemius által összeállított „Így böngésztünk 2011 második felében” miniriportból.
A Firefox és az Ipad diadala
A Firefox élre állt a böngészőharcban, a mobileszközök között pedig az Ipad tör az élre, és a mobilos netezés jövője is az Apple kezében van – derül ki a Gemius féléves jelentéséből.
A Firefox megelőzte az Internet Explorert
Az internetes böngészők versenyében a Firefox decemberben maga mögé utasította a Microsoft Internet Explorert Európában - közölte a StatCounter internetes piackutató. Először történt ilyen.
