Gőz Lászlóé idén a Moholy-Nagy-díj
A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) rektorától, Kopek Gábortól Gőz László, a BMC igazgatója vehette át idén a Moholy-Nagy-díjat.
Bejártuk a BMC új épületét
Körbejártuk a BMC márciusban megnyíló új zenei- és rendezvényközpontját a Mátyás utcában, ahol hangversenytermet, éttermes jazzklubot, zenei könyvtárat, stúdiókat és vendégszobákat alakítottak ki, és ide teszi a székhelyét az Nemzetközi Eötvös Intézet Alapítvány is.
